Дистанційне навчання

   Дистанційні тренінги для педагогів району - 2017-2018 н.р.

З 6 листопада 2017 року по 10 березня 2018 року лабораторія ІКТ Тернопільського районного методичного кабінету проводить дистанційне навчання для педагогів усіх категорій за темами:

  • «Блог – сучасний інструмент вчителя»;
  • «Вивчаємо LearningApps. Створення інтерактивних вправ»;
  • «Інтернет-сервіси у роботі вчителя».

Для участі у навчанні необхідно зареєструватися, заповнивши анкету:
1.     «Блог – сучасний інструмент вчителя» -https://goo.gl/forms/0ojTq0sRCE1WDCIV2 ;
2.     «Вивчаємо LearningApps. Створення інтерактивних вправ» - https://goo.gl/forms/Uz03pAvu2VHnShbs2 ;
3.     «Інтернет-сервіси у роботі вчителя» - https://goo.gl/forms/SxUG85oK8njsBnQ82 .
Дані анкети можна знайти на блозі лабораторії ІКТ.
Реєстрація відкрита  з 10 жовтня до 30 жовтня.  
6 листопада для усіх зареєстрованих планується провести настановчий вебінар.

 Районна науково-практична онлайн конференція

на тему «Досвід, проблеми та перспективи інтеграції ІКТ в освітню діяльність», яка проводиться згідно плану роботи відділу освіти та районного методичного кабінету з 11 січня 2016 року. Блог конференції: http://trmk-ikt-conf2015.blogspot.com/.

До участі у роботі конференції запрошуються  наукові працівники,  керівники навчальних закладів, методисти РМК, викладачі, педагогічні працівники усіх категорій.
Хід конференції:

Онлайн-конференція буде проходити у 2 етапи. 
І етап – практичний на тему «Цифрова грамотність як необхідна складова успішної людини ХХІ ст.» буде проходити з 11 січня 2016 року по 30 березня 2016 року. На цьому етапі будуть проходити дистанційні тренінги, майстер-класи. З темами  тренінгів можна ознайомитися на сторінці Практична частина, з графіком проведення тренінгів- на сторінці Календар заходів.


ІІ етап – теоретична частина на тему «ІКТ у професійній діяльності педагога» буде проходити у березні 2016 р.  Автор статті може подати матеріали статті, презентацію та інші матеріали з досвіду використання ІКТ до оргкомітету конференції.  Контактні дані розміщено на сторінці Контакти. Подані автором матеріали розміщуються та обговорюються з  на блозі конференції.
Матеріали на теоретичну частину просимо надсилати  на електронну пошту nimtegnat@ukr.net. Планується видання  збірника матеріалів конференції.
Усім учасникам конференції буде видано сертифікат. 

 

Дистанційний курс «Блог – сучасний інструмент вчителя»

В цьому курсі Ви дізнаєтесь, як створити блог, наповнення блогу, підключення гаджетів, робота із Google-диском (основи) та використання блогу для навчання. 

З 1 листопада по лютий для педагогічних працівників району буде проводитись дистанційне навчання за темою «Блог – сучасний інструмент вчителя». Зареєструватись на курс можна за посиланням http://bit.ly/1OvVrqB.  

Нагадуємо, що більше навчання за цією темою проводитись не буде. Усім, хто виконає 80% завдань, буде видано сертифікат. 

Для усіх, хто хоче навчатися дистанційно за даною темою, 23 жовтня на базі інженерно-педагогічного факультету, 233 ауд. буде проведено інструктивно-методичну нараду щодо початку роботи в даному курсі. Початок роботи о14 год. 

З собою мати аккаунт Google (пошту та пароль). Останній день реєстрації на курс – 31 жовтня 2015 р.

Блог курсу http://labikt-blog.blogspot.com/

1 коментар: